• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Halil YAMAN

MİLLETVEKİLİ ERDİNÇ ADIYAMANLILARIN GURURU

4.6.2014 10:16:11

 Erdinç, Adıyamanlıların Gururu

 

AK Parti Adana Milletvekilimiz Avukat M. Şükrü Erdinç, siyasetteki başarı halkalarına bir yenisini ekledi.

TBMM’de daha önce Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olan Adıyaman Kahta doğumlu çalışkan hemşerimiz M.Şükrü Erdinç, Başbakan R. Tayyip Erdoğan’ın onayı ve imzası ile AK Parti Genel Merkezinde AR-GE Başkanı Ekrem Erdem’in yardımcılığına getirildi.

 

 

Sayın Erdinç, AK Parti’den Adana Milletvekili olduktan sonra başta Adana’daki  Adıyamanlılar olmak üzere tüm Adanalıların medarı iftiharı olmaya başladı. çalışkan, dürüst ve temiz siyaset yapan Hemşerimizi  Adana’daki Adıyamanlılar adına yürekten kutluyorum.

 

Sayın Erdinç Milletvekili seçildiği günden bu yana Adana için yoğun bir mesai harcamaktadır. Bir ayağı Ankara, bir ayağı Adana’da olup geceli- gündüzlü Adana ve Türkiye’nin gelişmesi için çalışmaktadır.

Bazı özel işlerim için Ankara’da olduğum zamanlarda Meclise her uğradığımda Sayın Erdinç’i odasında, Adana için projeler üzerinde çalıştığına bizzat şahidim. Sayın vekilimizin bu çalışma temposunu düşürmeden çalışacağına da adım gibi eminim.

 

Hemşerimizin AK Parti Genel Merkezinde AR-GE Başkanı Ekrem Erdem’in yardımcılığına getirilmesi Adana’da yaşayan yaklaşık 200 bin Adıyamanlı hemşerilerimiz arasında büyük sevince vesile oldu.

Sayın Erdinç’i başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor, daha önemli görevlerde görmek umudu ile başarılarının devamını diliyorum.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşın:  Facebook Twitter Oyyla Blogger Google Tumblr
Yazarın Diğer Yazıları
4.6.2014 10:16:11
10.5.2014 12:20:13
Okuyucu Yorumları
  • milletvekili erdinç adıyamanlıların gururu oldu.mustafa özalp10.6.2014 16:08:26

    hayırlı uğurlu olsun allah mahçup etmesin vekilimize yeni görevinde başarılar diliyorum.

Okur Yorumları
Hava Durumu